Account Managers

Een klantgericht team (Key) Account Managers staat voor u klaar! In de snel veranderende farmamarkt is ondersteuning en advies belangrijker dan ooit. Ons betrokken en professionele team van medewerkers en (Key) Account Managers biedt die ondersteuning.

Hidde van den Dop
Key Account Manager
M (0)6 11 51 99 15

Hdop@aurobindo.com

Mike Elissen
Account Manager
Zuid-Oost Nederland

M (0)6 10 59 88 41
melissen@aurobindo.com

Hans Veldkamp
Account Manager
Midden Nederland

M (0)6 20 10 42 45
hveldkamp@aurobindo.com

Aron Legag
Account Manager
Noord Nederland

M (0)6 51 76 07 74
alegag@aurobindo.com

linkedin

linkedin

linkedin

Patricia de Winter
Key Account Manager
M (0)6 51 83 97 61
pwinter@aurobindo.com

Catiëlla Schrage
Account Manager
Zuid-West Nederland

M (0)6 11 20 05 04
cschrage@aurobindo.com

Melle Klaver
Hospital Key Account Manager
M (0)6 53 75 68 71
mklaver@aurobindo.com

Talitha de Weerd
Project Manager Intramuraal Benelux
M (0)6 24 70 06 60
tweerdliebregts@aurobindo.com

linkedin

linkedin

linkedin

linkedin